Мабуть, кожен знає о алое. Листя наповнені соком, що допомагає від кашлю, на смак гірка рідина, яка має потужний запах. Сік алое від кашлю. Сам сок включає у собі величезне число продуктивних речовин, таких як: вуглеводи, макро – і мікроелементи, вітамін С, мінеральні солі, органічні кислоти, і багато інакших. Навколо біля 2 тисяч років тому назад вже відкриті корисні якості алое.

Де застосовується сік алое. Сік алое володіє антибактеріальними і дезинфікуючими якостями. В процесі обробці ран соком алое вони починають нестримно гоїтися. Використовуємо сік алое від кашлю. Алое з медом допоможе зняти запалення дихальних шляхів і прискорити виведення мокроти, а такі компоненти, як мед, жир і алое від кашлю будуть самим дивовижним засобом лікування. Для виготовлення лікувальної суміші нам буде необхідно 250 грам алое,250 грам вершкового масла,250 грам меду, одна столова ложка какао і 200 грам свинячого жиру. Олію і жир розтоплюємо на невеликому вогні, кладємо туди лист алое подрібнений, мед, какао і все перемішуємо.

Приготовану суміш ложем у 1 літрову банку і накриваємо кришкою, берегти її треба у прохолодному місці. Мед з соком алое. Метод виробництва лікарської суміші: зрізані нижні листя алое ретельно промивають у воді і крішат невеликими шматочками, потім віджимають сік.

Мед розчиняють соком алое з розрахунку 1:5 . Свіжу суміш приймають всередину по чайній ложці до прийому їжі три рази на день на протязі одного-двух місяців.

Источник: http://likuvannia.vidkashliu.com/narodni-metodi-likuvannja-kashlju/aloe-vera-vid-kashlju.html

Advertisements