Дмитро Пєсков спростував повідомлення про видалення негативних коментарів з сайту putin2012.ru

Фото Сергія Мамонтова, РИА Новости ©

Прес-секретар прем'єра Дмитро Пєсков спростував повідомлення про те, що негативні коментарі навмисно видаляють з передвиборчого сайту putin2012.ru. Портал був запущений учора в рамках президентської кампанії.

У розділі для зворотного зв'язку користувачі почали залишати свої побажання Володимиру Путіну, серед них з'явилися прохання піти з політики і подати у відставку.
Як повідомляє РИА Новости, Пєсков заперечує факт цензури і пояснює видалення записів технічними проблемами.

За його словами, сайт "підвисає" через ажіотажного попиту. "Там різні коментарі розміщуються, проводитиметься рейтингування, а коментувати їх усі не представляється можливим", – сказав Пєсков.
Поява неприємних пропозицій Пєсков пов'язує з роботою комп'ютерних програм. "Боти працюють. Дійсно, якісь є, але решта – це боти, роботи. Якраз, коли пішли ці боти, система підвисла", – заявив він "Московським новинам".

Він пообіцяв, що всі коментарі будуть відновлені.
Сайт Путіна складається з кількох розділів: програма, біографія, досвід, інтереси, події, народна думка. За визнанням Пєскова, поки що контент сайту досить мізерний, його продовжать наповнювати в міру того, як програмне світогляд буде формулюватися.
Що стосується "Програми 2012-2018", вона виявилася аж ніяк не новою.

Як президентської на сайті розміщена програма ОНФ, представлена ​​Путіним в кінці листопада на з'їзді "Єдиної Росії". За словами джерела в уряді, передвиборна програма Путіна, яку він готує особисто, буде опублікована в найближчий тиждень.
Створення сайту обійшлося в 1,1 мільйонів рублів, ціна включає підтримку, забезпечення безпеки і просування.

Підрядником стало РИА Новости, яке було вибрано без конкурсу, завдяки великому досвіду роботи. Створення ресурсу оплачено з виборчого фонду кандидата. Після президентських виборів 4 березня він буде заморожений і деякий час проіснує просто так, додав Пєсков.

Advertisements