На завершальну частину з'їзду "Єдиної Росії" в спорткомплексі "Лужники" зібралися більше тисячі журналістів з 25 країн світу. Трибуни вже заповнені безпрецедентною кількістю делегатів – близько 11 тисяч чоловік з усіх куточків РФ. За словами представників партії, більше половини з них є учасниками громадських об'єднань, що входять в Загальноросійський народний фронт.

Спеціально для кореспондентів поруч зі спортивною ареною організований прес-центр з робочими комп'ютерними місцями. Журналісти не можуть бути присутніми на самому з'їзді, а спостерігають за подіями по моніторах, встановлених у всіх п'яти приміщеннях прес-центру. Кожна із цих кімнат пристосована для роботи як пишуть, так і телевізійних журналістів.

Ще одним нововведенням стало введення спеціальних безкоштовних шатлів, які курсують від станції метро "Спортивна" до головного входу в "Лужники". Організатори з'їзду також врахували побажання представників ЗМІ та на цей раз пригощають кореспондентів не тільки гарячим чаєм, а й пиріжками та солодощами виробництва однієї з компаній, що входять в Загальноросійський народний фронт.

Зал, де пройде з'їзд, оформлений в тому ж стилі, як і під час першої частини форуму у вересні. Відрізняється "партійним креативом" "Єдина Росія" цього разу обійшлася без витребеньок. Превалюють кольори російського триколора, на трибунах майорять прапори – як державні, так і сині прапори з символікою "Єдиної Росії", прапори "Молодої гвардії" "Єдиної Росії". У центрі залу – невелика сцена і величезний монітор, передає ИТАР-ТАСС.

Перед відкриттям за традицією пройшла "перекличка" регіональних відділень "Єдиної Росії". У всіх восьми федеральних округах "Єдина Росія" на чолі з Володимиром Путіним успешнопровелі регіональні конференції. Презентаційні фільми, зокрема, з підсумками цих конференцій, транслюються в даний час, випереджаючи відкриття другої частини загальноросійського з'їзду партії.

Advertisements