Оперна співачка з Уельсу Кетерін Дженкінс (Katherine Jenkins) 22 листопада виступила перед перехожими в британському метро. За 45 хвилин вона заробила лише 16 фунтів стерлінгів (25 доларів), пише портал The Contact Music.Виступленіе Дженкінс в британській підземці можна подивитися тут.
Співачка в темному перуці виконувала пісні зі свого останнього альбому Daydream.

Як пише The Daily Mail, деякий час меццо-сопрано ніхто не впізнавав, проте згодом кілька людей, серед яких були прихильники її творчості, зрозуміли, хто насправді виступає в метро.
Експеримент Кетерін Дженкінс проводила за завданням лондонського журналу ES Magazine. Співачка зізналася, що спочатку хвилювалася, але на другій пісні вона побачила, що люди зупиняються і слухають її.

За словами Кетерін Дженкінс, особисто їй співати в підземці дуже сподобалося, тому що там прекрасна акустика. Після виступу співачка залишила кілька автографів.
Схожий експеримент в 2007 році у Вашингтоні провів американський скрипаль Джошуа Белл, який за 45 хвилин на скрипці Страдіварі зіграв кілька творів Крейслера, Шуберта, Массне й Баха.

Він заробив за цей час 32 долари і 17 центів, а впізнав одного з кращих скрипалів у світі тільки одна людина.
Кетерін Дженкінс, виконуюча як класичні арії, так і поп-музику, дуже популярна у Великобританії. Вона стала першою виконавицею, якій два роки поспіль присуджували нагороду Classic BRIT Awards.

Advertisements