Військовий експерт прокоментував слова Д. Медведєва про те, що Росія змушена посилювати прикриття ядерних сил … Президент Росії Дмитро Медведєв заявив, що Росія змушена посилювати прикриття ядерних сил і виклав план дій у відповідь на розгортання американської ПРО. Частиною експертів рішучі ініціативи Президента оцінюються скептично як «надування щік”, інша частина бачить в цьому відхід від западничества і прояві самостійності Д. Медведєва.

Свою позицію з цього питання в інтерв'ю «Руської народної лінії” висловив президент Академії геополітичних проблем, генерал-полковник Леонід Івашов.Недавно підписаний Договір СНО-3 показав свою повну неспроможність, і це говорить про провал у вибудовуванні відносин Росії з США, повний провал тієї самої «перезавантаження”, яка довгий час декларувалася. Тому експерти, які й тоді оцінювали підписання СНО-3 критично, мали рацію, що і підтвердив Д. Медведєв своєю заявою.

Чому він зробив це зараз? Мабуть, не дуже добре йдуть справи з рейтингом «Єдиної Росії”, список якої він очолює. Ось вони сьогодні і метушаться: то за штурвал комбайна сядуть, то хокейну ключку беруть в руки. І тут треба було показати рішучість у питаннях оборони.Для американців ця заява – порожній звук.

Вони навіть серйозно на нього не відреагували. Стан нашого оборонного комплексу і можливості розгортання стратегічних озброєнь США знають краще, ніж наш Президент. Тому вони спокійно до цього ставляться, бо знають: що там не говорять, ніякого серйозного нарощування не будет.Сітуацію добре показав оборонне замовлення з виділенням великих грошей на закупівлю озброєнь в 2011 році. У жовтні гособоронозаказ ще не був розміщений.

Тому що оборонно-промисловий комплекс не може освоїти ці гроші – його 20 років руйнували, а зараз це напівмертве простір намагаються протягом декількох місяців реаніміровать.В 2008 році ми бачили, яка у країни обороноздатність. Це потім ЗМІ показали героїзм Президента і прем'єра в «грузинської кампанії”. Але ж ми, військові, знаємо, як це було, коли протягом доби ніхто не міг прийняти рішення по ситуації.

Військові самі зрушили. І вже потім заднім числом підтверджували це як рішення Презідента.Амеріканци знають справжній стан наших Збройних сил і з нами не рахуються, тому уваги на подібні заяви вже давно не звертають.

Advertisements