Донецький «Шахтар” на своєму полі Донбас-Арени програв португальському Порту з рахунком 2-0, остаточно поховавши надії н вихід з групи. Прикро, що з усіх чотирьох команд, наша виявилася на останньому місці.
Хоча перший тайм вселяв оптимізм. І це не дивлячись на те, що у гірників на полі був відсутній капітан команди Даріо Срна, а так само був травмований Дмитро Чигринський.

Обидва лідери не могли допомогти своєму клубу сьогодні. У другому таймі не все так погано складивалось.Горнякі були близькі до взяття воріт, проте воротар суперника зумів парирувати удар, і м'яч влучив у штангу.
Далі спрацював відоме футбольне правило – «Не забиваєш ти, забивають тобі." Нападаючий Порту Халк вийшов на ударну позицію і пробив Рибку. Сталося це на 79 хвилині матчу.

Після цього гравці Донецької команди і зовсім разуверовалі в успіх, і пропустили другий м'яч. Автогол у пасиві Развана Раца. Єврокубкова осінь для «Шахтаря” виявилася провальною.