Проведення першого етапу Кубка світу зі стрибків на лижах з трампліна, який запланований на 26-27 листопада в Куусамо (Фінляндія), знаходиться під загрозою зриву через погодні умови. Про це заявив головний тренер збірної Росії зі стрибків на лижах з трампліну Олександр Ареф'єв. «На жаль, погодні умови в Куусамо не дозволяють навіть провести тренування на трампліні, – сказав Ареф'єв агентству« Весь спорт ". – Тут тепло і дуже сильний вітер.

Ми приїхали в Куусамо 20 листопада. І тільки вчора, 23 листопада, провели перше тренування на трампліні! Якщо її такий взагалі можна назвати … Хлопці змогли зробити тільки по одному стрибку. А сьогодні в Куусамо ще тепліше. Йде дощ і як і раніше сильний вітер.

Так що, це ще велике питання: відбудуться взагалі змагання чи ні. Доля першого етапу Кубка світу повинна вирішитися сьогодні ввечері, на засіданні суддівської колегії "." До речі, в Куусамо на початку сезону завжди нестійка погода, – продовжив Ареф'єв. – Але Міжнародна лижна федерація з 1997 року відкриває сезон стрибків з трампліну саме тут, заганяючи спортсменів в жорсткі умови.

Судіть самі: на початку сезону спортсмени ще не мають обсягу стрибків на трампліні, а виступати їм доводиться на великому трампліні в таких складних погодних реаліях. Дуже велика психологічна навантаження лягає і на спортсменів, і на тренерів. Багато федерації, в тому числі наша, неодноразово піднімали питання про перенесення старту сезону з Куусамо в інше місце. І мені незрозуміло, чому цього досі не сталося.

Хоча до господарів змагань у нас питань немає. Незважаючи на складні погодні умови, трамплін підготовлений добре ".

Advertisements